Feature jONË

PSE NA ZGJODHET NE

Gama e produkteve

Rreth nesh

Ningbo Minter Machinery Co, Ltd, është një furnizues profesional GET vendosur në prodhimet China.Main janë dhëmbët kovë, përshtatës, hap me kohën, Bolt dhe Nut, pin & shërbyes Chocky Bare dhe mbrojtjen veshin kovë. Ne të sigurojë pjesë të drejtpërdrejtë zëvendësim mund të përdoret për ekskavator, hamall, buldozer, shkrifërikator, grader dhe borë plugje, për të dy sektorin e ndërtimit dhe sektori minning.

Dhe pjesët tona mund të jenë të përshtatshme për markë më të makinerive si Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, Volvo, JCB dhe disa për makineri kineze të tilla si Sany XCMG, Liugong dhe kështu me radhë.