Нашата функција

Зошто Изберете нас

Палета на производи

за нас

Ningbo Минтер Машини копродукции, Ltd е професионална GET снабдувач наоѓа во China.Main производи се кофата заби, адаптер, најсовремена, Болт и орев, игла и држач Chocky Барови и заштита абењето на корпата. Ние обезбеди директна замена на делови може да се користи за багер, подигнувач, булдожер, scarifier, грејдер и снег ора, за двете градежништвото и рударството сектор.

И нашите делови може да биде погодна за повеќето машини бренд како Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Хјундаи, Doosan, Волво, JCB, а некои за кинески машини како што се Sany XCMG, Liugong и така натаму.